top of page

טיפול באוזון

לחיים בריאים יותר

About Us
Our Services
Our Dentists
גז אוזון.png

טיפול באוזון

אוזון (O3) הוא גז טבעי הנמצא באטמוספרה המשמש כשכבת הגנה על כדור הארץ מנזקי השמש ומגן מפני התחממות יתר. האוזון נקשר למזהמים שונים באוויר ובכך מהווה תכשיר טבעי יעיל בטיהור האטמוספרה. יכולת החיטוי והטיהור של גז האוזון הופכים אותו ליעיל מאוד בתחום הרפואה מכיוון שהוא משמיד גורמים מזהמים בגופינו. זו הסיבה שנעשה בתכונה זו גם שימוש מסחרי בתחום טיהור וחיטוי מי שתייה ומי בריכות השחייה, הקוסמטיקה, הווטרינריה, ובתעשיית המזון והחקלאות.

איך זה עובד?

כאשר האוזון בא במגע עם טפיל כל שהוא, וירוס, פטרייה בנרתיק לדוגמה, או חיידק הוא יוצר תגובה כימית אשר תוקפת בעוצמה ובמהירות תרכובות אורגניות, מבלי לפגוע ברקמות אנושיות. ניתן לעשות באוזון שימוש חיצוני ושימוש פנימי.

בשימוש חיצוני בגז בא במגע עם מעטפת הגוף, הטיפול נעשה על ידי על ידי אטימת האזור הנגוע והזרמה איטית ומפוקחת שלו אל החלל שנאטם, או במשחת אוזון. מתאים לטיפול בפצעים טורדניים, בכף רגל סוכרתית, בכיבים עקשניים ובדלקות עור קשות.

בשימוש פנימי מוחדר האוזון לזרם הדם (על ידי עירוי, זריקה, חוקן או החדרתו לנרתיק), שם הופך לחמצן, מתפזר, חודר לתאים ומעשירם בחמצן. בכך משפר משמעותית את חילוף החומרים בתא.

האוזון מסוכן לאפיטל ומערכת הנשימה ואסור לנשום אותו בריכוזים גבוהים, זו הסיבה שלצורך טיפול בעזרתו נדרשים מיומנות, ידע ומקצועיות רפואית.

6.png
7.png

באלו בעיות האוזון יכול לסייע?

 • תסמונת עייפות כרונית

 • טיפול בפיברומיאלגיה

 • הפטיטיס C+B שלא מגיבים לטיפולים מקובלים

 • מחלת אסטמה

 • טיפול תומך בחולי סרטן שמטרתו שיפור התפקוד החיסוני

 • דמנציה ומצבי ירידה כללית בזיכרון ובריכוז

 • חולים הסובלים מתסמונות נוירולוגיות- MS, ALS

 • טיפול לשיפור ריכוז החמצן ברקמות- לצורך שיפור הערנות, הריכוז והתפקוד של הגוף

 • לטיפול בהפרעה בזרימת דם עורקי לרגליים (צליעה לסירוגין) על רקע סכרת, עישון, יתר לחץ דם, משפר את זרימת הדם העורקי לרגליים

 • טיפול בחולים עם דלקת כרונית לא חיידקית כמו פרוסטטיטיס

 • במקרים של פצע לא מתרפא בקצוות הגוף ולעיתים קרובות מזוהמים, על רקע סכרת או לחץ דם

 • יעיל לטיפול בקצוות הגוף של חולי סקלרודרמה עם או בלי אינפוזיות של אוזון

 • טיפול לחולים הסובלים מפצעים קשיי ריפוי מסוגים שונים ונטורופטיה.

סוגי הטיפולים בגז אוזון:

1- שימוש באוזון לכף רגל סוכרתית

 • למחלת הסוכרת מספר תופעות לוואי אשר מקשות על החולה מלבד האיום הבסיסי על איכות חייו ובריאותו. אחת מן התופעות הללו היא כף הרגל הסוכרתית, אשר מתאפיינת בכיבים וזיהומים חמורים, הנובעים מזרימת דם לקויה לאזור כף הרגל. אספקת הדם הלקויה גורמת לתהליכי ההגלדה והטיפול להיות כמעט בלתי אפשריים ללא התערבות חיצונית משמעותית ומסתיים בכריתה של כף הרגל במקרים של חולים רבים.

 • הקלה משמעותית על התופעה ניתן להשיג בעזרת טיפול בגז האוזון (O3). הסיכוי לרפא כיב סכרתי דורש למעשה טיפול רב מערכתי. בנוסף לטיפול המקומי בגפה הפגועה בעזרת גז האוזון ,החולה מחויב לשמור על הרגלי תזונה מתאימים, לאזן את רמות הסוכר ולטפל במקביל במחלות נלוות כגון, עודף שומנים בדם ולחץ דם. תהליך הטיפול עשוי לכלול עירוי של ויטמינים ומינרלים חיוניים לאיזון הסכרת וכן חומרים אשר מרחיבים כלי דם.

 • המטפל מתאים לחולה את מהלך הטיפול ומנחה אותו בהתאם לחומרת המחלה ומצבו של המטופל. אסטרטגיית הטיפול בכף רגל סוכרתית, כוללת הזרמה של גז האוזון לאחר שהגפה נאטמה בצורה כזו שתבטיח כי האוזון לא ידלוף. במקביל , עשוי המטפל להחליט ולשלב את האוזון, גם באמצעים אחרים, פנימיים ולא מקומיים.

 • הטיפול בגז האוזון מוכיח את עצמו כיעיל ביותר למטרה זו בזכות שתי תכונות מרכזיות:

 • גז האוזון לוחם בזיהומים באופן מוחלט ולמעשה כל וירוס נגיף או חיידק אשר בא במגע עם האוזון, מושמד מיידית. כף הרגל הסוכרתית נוטה לסבול מזיהומים מסוכנים הנובעים מבעיות בזרימת הדם, אשר יוצרות כיבים פתוחים המועדים להזדהם.

 • גז האוזון מאיץ תהליכים בגוף האדם, בהיבט של כף הרגל הסוכרתית כ- 20-30 דקות מהחדרתו, מתפרק האוזון לחמצן ובכך מאיץ את תהליכי הנשימה התאית. תהליך זה משפר את זרימת הדם לאזור ואספקת החמצן ומשפר את יכולת ההחלמה וההגלדה של הפצעים הפתוחים.

 • טיפול אינטנסיבי אך מבוקר בעזרת אוזון, עשוי להיות הפתרון האחרון עבור חולי סוכרת אשר מועמדים לניתוח להסרת כף הרגל, (לרוב גם למעלה מזה). בנוסף מומלץ הטיפול לחולים בשלבים התחלתיים של כיבים וזיהומים בכף הרגל, על מנת למנוע החמרה במצבה של הרגל ולאפשר לחולה לשמר את יכולותיו ובריאותו מבעוד מועד. 

2- טיפול תוך ורידי עם שימוש באוזון

כאן משתמשים בערכת שאיבת דם מיוחדת שלתוכה 

(ע”י התחברות לוריד החולה), מכניסים כמות של 50 – 150 מ”ל דם.

את תערובת האוזון מזריקים לתוך הערכת דם.

לאחר מכן מחזירים את התערובת של הדם המועשר באוזון דרך אינפוזיה למטופל.

– במקרים של פצעים שאינם מתרפאים בקצוות הגוף ולעיתים קרובות מזוהמים, על רקע סכרת או לחץ דם.
– יעיל לטיפול בקצוות הגוף של חולי סקלרודרמה עם או בלי אינפוזיות של אוזון.

3- באמצעות שקיות אוזון:

Success Stories

קצת עלינו

-D7-92-D7-9C-D7-A2-D7-93-1920w.png

גלעד מנשה, פועל בדרך של עזרה ושיקום לאנשים שסובלים מכאב.

עם כל הניסיון הרב שצבר במשך שנותיו כספורטאי וכמאמן ( של ענפים רבים)  ועם ידע רב בכל נושא מבנה השלד, השרירים, האנטומיה והפיזיולוגיה של הגוף - החליט גלעד להמשיך להתפתח וללמוד את רזי המקצוע של מטפל ומשקם הגוף ברפואה המשלימה - אלטרנטיבית ומחזיק בתעודות הסמכה המוכרות ע“י ההתאחדות הישראלית לרפואה משלימה.

תשלום על בסיס הצלחה בלד 100% התחייבות להצלחה.png

לקוחות מספרים

-D7-92-D7-95-D7-9C-D7-9F-1920w.png

אין לי מילים מלבד להגיד מקצוען מספר 1 !

הגעתי לגלעד בעקבות המלצה של חבר שהיה אצלו.. הייתי די סקפטי מכיוון שהייתי כבר בטיפולים של רפואה סינית וכל מיני.

אבל הגעתי אליו, עשה לי אבחון ואמר לי לשכב על המיטה.. מיד התחיל לעבוד והתחלתי להרגיש כאבים שבחיים לא חשבתי שארגיש.. בסיום הטיפול הרגשתי כאילו גלעד הרכיב אותי מחדש !

ממליץ בחום רב !

- Golan Hadad

שמוליק-1920w.jpeg

הגעתי לגלעד עם כאבי גב בגלל בלט בגב.

המון שנים כבר סובל מהגב וכבר לאחר טיפול אחד הרגשתי הקלה מטורפת !

לאחר מספר טיפולים כבר לא מרגיש את הבלט בכלל.. כאילו לא היה !

בקיצור ממליץ לכל מי שמתלבט

- Shmulik Pimontel

40464789_127359468211554_2798047382321758208_o-35f221e9-1920w.png

הגעתי לקליניקה בעקבות פרסום שראיתי...

לפני מספר שנים עברתי תאונת דרכים שבה קיבלתי הצלפת שוט הצוואר... לאחר עשרות רופאים, פיזיוטרפיה, והמון כדורים הגעתי לגלעד לטיפול, וכבר אחרי אבחון וטיפול ראשון הרגשתי שחרור שלא הרגשתי מעולם !!! מאז מטופל אצלו לשחרר לגמרי את הבעיה ובכלל לתחזק את הגוף !

מקצוען אמיתי וממליץ בחום רב !

- ניר גבריאל

Contact Us
 • מתי ארגיש הקלה?
  כבר אחרי הטיפול הראשון 90% מהמטופלים מרגישים הקלה משמעותית.
 • כמה טיפולים אני צריך?
  מספר הטיפולים הנדרש תלוי באופי הבעיה, במצב הבריאותי של המטופל, היקף הנזק וגורמים נוספים הקשורים במטופל עצמו.
 • האם לכל בעיה ניתן טיפול זהה? שונה?
  מדובר במערכת ממוחשבת המצויידת בתוכנה שאליה מזינים את נתוני המטופל, הבעיות שממנו הוא סובל והמערכת מתאימה האופן ממוחשב את פרוטוקול הטיפול, התדר והעוצמה. לכל בעיה או איבר יש פרוטוקול טיפול מסודר ומותאם. הטיפול משתנה במונחים של עוצמת השדה וקצב הפעימות.

הירשמו כאן ותתחילו לחיות בלי כאבים

הכתובת שלנו

המעיין 4, ליגד 2 (קומת כניסה) מודיעין

4life.clinics@gmail.com

שעות פתיחה

ראשון - חמישי 8:00 - 21:00

4lifeclinics
bottom of page